دانستنیهای مفید خودرویی کارکیتس

اطلاعات فنی درباره رینگ موتور جک j5

اطلاعات فنی درباره رینگ موتور جک j5

رینگ موتور چیست؟

رینگ موتور قطعه ای است فلزی که انتهای پیستون قرار میگیرد و وظیفه آن :رینگ موتور جک j5

1-انتقال حرارت به دیواره های پیستون

2-جلو گیری از اصطحکاک و ساییدگی

3-کاهش تماس پیستون با جداره سیلندر موتور

در رینگ های پیستون معمولا ازچدن استفاده می شود زیرا در برابر گرما دوام بیشتری دارند. تعداد این رینگ ها در پیستون ها بسته به نوع خودرو و حجم آن و از نظر بنزینی و دیزلی بودن تغییر می کند. طرز کار رینگ موتور به این صورت می باشد که در زمان احتراق جلو گیری از فرار گاز میکند و در زمان پایین آمد ن پیستون روغن موجود روی پیستون را تمییز می کند به صورت پیسون ها در نوسان های مختلف این عمل را به نوبت انجام می دهند.

رینگ موتور جک j5

رینگ موتور جک j5

در موقع های که سر سیلندر طدمه می بیند اگر اجزای سر سیلند نیاز بعه تعویض داشته باشد باید تعویض شود که اصطلاحا به آن تعمییری میگویند که این سایز ها 25/0 و 50/0 و یا استاندارد هستند که در حالت استاندارد حالت معمولی میباشد که اگر این ادوات تغییر کند یا باید همه 25/0 باشند یا 50/0 و یا استاندارد. رینگ موتور جک j5 از محصولات شرکت جک می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی کارکیتس به فروش اینترنتی می رسد. همچنین شما میتوانید با خریداین کالا از فروشگاه خودتان ضمن اطمینان از اصالت و دقیق بودن کالا و گارانتی شدن آن خرید سریع و آسانی راهمراه با قیمت مناسب تجربه کنید.

سفارش رینگ موتور

در قسمت زیر تعدادی از رینگ موتور موجود در فروشگاه کارکیتس قرار داده شده که با تنها یک کلیک می توانید آنها را سفارش دهید.در صورتی که رینگ موتور خودروی مورد نظر شما در سایت نبود می توانید با فروشگاه تماس بگیرید .

 در ادامه کلیپی برای شما به نمایش در می آید که نحوه ی جا زدن و نصب رینگ موتور روی پیستون را نمایش می دهد .البته اگر پیستون ها تراش بخورد باید از سایز های دیگر رینگ استفاده کرد و یا باید رینگ و پیستون با هم عوض شود . از شما درخواست داریم تا برای بهبود کیفیت خدمات مجموعه ی کارکیتس نظرات خود را در پایانهمین مطلب بیان کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *