دانستنیهای مفید خودرویی کارکیتس

بزرگترین نقص ام وی ام 550 را چگونه برطرف کنیم

بزرگترین نقص ام وی ام 550

خودروی ام وی ام 550 از جمله خودروهای چینی ساخت کمپانی چری چین است که وارد بازار ایران شد. این خودرو یک مدل سدان خانوادگی است که برای یک خانواده ی 4 نفره می تواند مناسب باشد. چری 550 نسبت به دیگر رقیب خود یعنی ام وی ام 530 هم از لحاظ ظاهری هم فنی یک سرو گردن بالا تر است. توانست طرفداران خود را در بازار ایران پیدا کند .لوازم یدکی چری 550 در بازار به راحتی پیدا می شود. هزینه ی این خودرو نسبت به خودرو های هم رده و هم قیمت ایرانی و وارداتی در بازار معقول است . البته همین امر که لوازمش در بازار پیدا شود امتیاز بزرگی محسوب می شود . در این مطلب راجع به بزرگترین نقص ام وی ام 550 و رفع نقص ام وی ام 550 و خرید لوازم یدکی ام وی ام 550 بیشتر صحبت می کنیم.

بزرگترین نقص ام وی ام 550

افت قیمت ام وی ام 550

چری 550 بر خلاف نظر برخی از افراد که راجع به افت قیمت زیاد خودرو های چینی نظر می دهند. هم دارای کمترین افت است و هم به راحتی خرید و فروش می شود.

بزرگترین نقص ام وی ام 550

ام وی ام 550 دارای یک سری نقایص کوچک است که می توانید به راحتی آن را برطرف کنید و سواری خوبی از این خودرو بگیرید.بزرگترین نقص این خودرو صدای کوبش کمک می باشد.این سروصدا به قدری آزار دهنده است که صاحبان این خودرو دلسرد می کند.اما با تعویض کمک های این خودرو و استفاده از کمک های اصلاح شده گازی روغنی می توانید این مشکل را حل کنید.

بزرگترین نقص ام وی ام 550

رفع نقص ام وی ام 550

برخی می گویند کمک های این خودرو را با کمک خودروی ماکسیما می توان جایگزین کرد .البته که این کار شاید در ابتدا مفید به نظر برسد اما پس از مدتی کوتاه آسیب شدیدی به جلوبندی وارد می کند.زیرا کمک های ماکسیما کوتاه تر است و برای سوار کردن آن باید فنر لول بریده شود.باعث کاهش ارتفاع استاندارد می شود و پس از مدتی جلو بندی آسیب جدی می بیند.فروشگاه لوازم یدکی کارکیتس با ارائه کمک های اصلاح شده گازی روغنی که همان کمک های فابریک این خودرو می باشد ولی مکانیزم کمک های ماکسیما را دارد این مشکل را به کلی حل کرده.و با ضمانت رفع کوبش کامل و سه ماه ضمانت تعویض به مشتریان ارائه می دهد.

خرید لوازم یدکی ام وی ام 550

ما در فروشگاه لوازم یدکی کارکیتس تمامی قطعات خودروی 550 را به مشتریان عرضه می کنیم. شما برای خرید لوازم یدکی ام وی ام 550 می توانید به صورت حضوری و یا تلفنی سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می توانید از طریق سایت به صورت آنلاین قطعات مورد نظر خود را ثبت نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *