خرابی دسته موتور در خودروهای چینی

در هر خودرویی تعداد سه یا چهار عدد دسته موتور وجود دارد. این دسته موتور ها وظیفه در جای خود قرار دادن موتور خودرو و گیربکس خودرو را دارند. هر دسته موتور به واسطه ی پایه های فلزی به بدنه آهنی خودرو یا رام زیر موتور وصل می شود. ما در این مطلب قصد داریم علایم و دلایل خرابی دسته موتور در خودروهای چینی را بررسی کنیم. این خرابی در دسته موتور بیشتر به دلیل پارگی دسته موتور در خودروهای چینی می باشد. منظور از پارگی ترکیدن بوش پلاستیکی داخل دسته موتور می باشد. همچنین از قیمت خرید دسته موتور خودروهای چینی صحبت می کنیم. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

خرابی دسته موتور در خودروهای چینی

شناخت دسته موتور خودروهای چینی

ابتدا باید بدانیم که دسته موتور چیست و چه نقشی در خوردو دارد. دسته موتور ها اغلب ظاهری شبیه هم دارند البته مکانیزم ساخت ساده ای هم دارند و با توجه به طراحی خودرو و موتور و گیربکس ظاهر آنها با هم متفاوت است. دسته موتور از دو قسمت فلزی و یک بوش پلاستیکی داخل قسمت فلزی ساخته شده جنس بوش هم که شامل یک قسمت پلاستیک فشرده و یک قسمت دایره ای فلزی می باشد که با چسب مخصوص داخل هم قرار دارند. البته از دیگر دلایل خرابی دسته موتورها باز شدن همین چسب می باشد.

محل قرار گرفتن دسته موتور در خودروهای چینی

محل قرار گرفتن دسته موتور در خودروهای چینی  و سایر خودروهااغلب یکسان می باشد. دسته موتور جلوی در پشت رادیاتور آب نصب شده و در بیشتر مواقع ابعاد کوچکتری نسبت به سایر دسته موتور ها دارد. دسته موتوری که سمت راننده ودر زیر باطری نصب شده دسته موتور چپ و دسته موتوری که سمت شاگرد نصب شده دسته موتور راست می باشد. دسته موتور چپ اغلب به اسم دسته موتور گیربکس شناخته می شود. دسته موتور عقب نیز در روی رام زیر موتور نصب شده. البته برای خرید خیلی بهتر است که ابتدا تعمیرکار بفهمد کدام دسته موتور پاره شده و بعد آن را باز کند و با عکس دسته موتور در داخل سایت ما تطبیق دهید یا با همکاران فروش ما مشاوره کنید.

دلیل پارگی دسته موتور در خودروهای چینی

در خرابی دسته موتور عوامل زیادی نقش دارند. رانندگی بد و دنده عوض کردن های اشتباه و فرسودگی دسته موتور از عوامل پارگی دسته موتور خودروهای چینی می باشد. به این نکته دقت داشته باشید که دسته های خودروهای چینی بسیار ضعیف و حساس می باشند و خرابی دسته موتورهای خودروهای چینی بسیار متداول می باشد. اما می توانید با رانندکی درست عمر مفید دسته موتورها را افزایش دهید.

خرابی دسته موتور در خودروهای چینی

قیمت خرید دسته موتور خودروهای چینی

قیمت خرید دسته موتورهای چینی در بازار بسیار متفاوت می باشد. دلیل این امر کیفیت های مختلف موجود در بازار می باشد. دسته موتور ها امروزه با سه کیفیت ایرانی وارداتی و اصلی شرکتی در بازار موجود می باشد. بالا ترین قیمت و کیفیت مربوط به کیفیت شرکتی و پایین ترین قیمت و کیفیت مربوط به کیفیت ایرانی می باشد. ما در این فروشگاه قیمت هر سه کیفیت را به مشتری اعلام می کنیم. با توجه به تصمیم مشتری قطعه ارسال می شود. در ادامه دسته موتورهای موجود در فروشگاه کارکیتس به مراه لینک خرید برای شما قرار داده شده. در صورتی که دسته موتور خودروی شما در لیست نبود می توانید از فروشگاه استعلام موجودی و قیمت بگیرید.

دسته موتور ام وی ام

دسته موتورهای چری

  • دسته موتور جلو ام وی ام x33
  • دسته موتور چپ ام وی ام
  • دسته موتور عقب ام وی ام
  • دسته موتور راست ام وی ام
  • دسته موتور جلو تیگو 5
  • دسته موتور چپ تیگو 5
  • دسته موتور عقب تیگو 5
  • دسته موتور راست تیگو 5

دسته موتورهای خودروهای جک

دسته موتور خودروهای جیلی

دسته موتورخودروهای لیفان

خرید از فروشگاه کارکیتس

شما به سه صورت اینترنتی تلفنی و حضوری می توانید از فروشگاه لوازم یدکی خودروهای چینی کارکیتس قطعه ی خود را سفارش دهید. برای دین قطعات موجود در فروشگاه ما می توانید در پیج اینستاگرام ما عضو شوید تا عکس با کیفیت از قطعات موجود را مشاهده نمایید. همچنین برای دیدن کلیپ های آموزش فنی ما می توانید در کانال آپارات ما عضو شوید. اگر می خواهید از قیمت خرید دسته موتور خودروهای چینی مطلع شوید با فروشگاه در ساعات کاری تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.