دانستنیهای مفید خودرویی کارکیتس

در هنگام خرید واتر پمپ به این نکات دقت کنید

خرابی واتر پمپ در خودرو

در هر خودرویی واتر پمپ از قطعات مصرفی می باشد. این قطعه چون با آب سر و کار دارد دچار پوسیدگی یا نشتی می شود. خرابی واتر پمپ دلایل مختلفی دارد. بارعایت نکاتی می توانید عمر این قطعه را زیاد کنید. در این مطلب قصد داریم در رابطه با قیمت خرید واتر پمپ با کیفیت و نکاتی که در هنگام خرید واتر پمپ باید رعایت کنید صحبت کنیم. اما قبل آن باید در رابطه با نشانه خرابی واتر پمپ و سرویس های واتر پمپ اطلاعاتی داشته باشید. در مطالب دیگری در رابطه با نقش واتر پمپ در خودرو کاملا توضیح دادیم.

دلیل خرابی واتر پمپ

خرابی واتر پمپ در خودرو دو دلیل اصلی دارد. دلیل اول اینکه این قطعه دائم در حال حرکت است. برای همین مصرفی است. بعد از مدتی دچار فرسودگی می شود و باید عوض شود.دلیل دوم استفاده از واتر پمپ بی کیفیت است. قطعات بی کیفیت طول عمر کمی دارد.احتمال اینکه سایر قطعات را خراب کند هست.تسمه تایم به دو غربیلک واتر پمپ می افتد و واتر پمپ را به حرکت در می آورد.اگر واتر پمپ بی کیفیت باشد و ناگهان قفل کند امکان پارگی تسمه تایم هم هست.پس از اهمیت استفاده از قطعه با کیفیت در خودرو غافل نشوید.

قیمت خرید واتر پمپ اصلی

نشانه خرابی واتر پمپ

وقتی واتر پمپ خراب می شود نشانه هایی مشاهده می کنید.در صورت مشاهده حتما باید فوری به تعمیرگاه معتبر مراجعه نمایید.خرابی واتر پمپ دو نشانه اصلی دارد.اول اینکه صدای ساییدگی شدیدی از داخل موتور به گوش می رسد.خودرو نیز آب کم می کند.قبل از حرکت خودرو در زیر ماشین آب جمع می شود.پس قبل از حرکت به این موضوع دقت کنید.نشتی آب در موتور روشن هم از نشانه های خرابی واتر پمپ می باشد.

نکاتی در هنگام خرید واتر پمپ

وقتی واتر پمپ خراب می شود باید دو نکته اساسی را رعایت کنید.اول اینکه باید به تعمیرگاه معتبر مراجعه نمایید.برای تعویض واتر پمپ روی موتور چند قطعه دیگر باید باز شود.حتما باید مکانیک متخصص این کار را انجام دهد.در غیر این صورت احتمال خرابی در سایر قطعات وجود دارد.دوم خرید واتر پمپ با کیفیت می باشد که در ادامه به توضیحات کامل در این باره می پردازیم.

خرید واتر پمپ با کیفیت

واتر پمپ با کیفیت نشانه هایی دارد.این نشانه ها کمک می کند تا بتوانید واتر پمپ با کیفیت بخرید.کیفیت واتر پمپ در بازار به سه دسته تقسیم می شود.دسته اول وتر پمپ شرکتی اصلی می شود.این قطعه همان کیفیتی است که از اول روی خودرو بوده.دسته بعدی وارداتی درجه یک می باشد.کیفیت وارداتی درجه یک در واقع همان کیفیت اصلی می باشد.اما به دلیل قوانین گمرکی بسته بندی اصلی ندارد.دسته سوم وارداتی درجه دو می باشد.کیفیت این واتر پمپ خیلی پایین است و به احتمال زیاد درست کار نمی کند.قیمت خرید واتر پمپ با توجه به کیفیت آن متفاوت اسنت.

کیفیت واتر پمپ موجود در فروشگاه کارکیتس

ما در فروشگاه کارکیتس تاکید زیادی بر کیفیت قطعات داریم.برای همین امر توضیحات کاملی به مشتری در رابطه با کیفیت می دهیم.بنا به درخواست مشتری قطعه با همان کیفیت درخواستی به مشتری عرضه می شود.باید بدانید قطعات وارداتی درجه دو و بی کیفیت در این فروشگاه وجود ندارد.تمامی قطعات موجود یا شرکتی اصلی و یا وارداتی درجه یک مشابه اصلی می باشد.تمامای واتر پمپ های خودروهای چینی موجود در کارکیتس با کیفیت اصلی به فروش می سد.برای خرید واتر پمپ می توانید در فروشگاه قطعه مورد نظر را جستجو کنید.در صورتی که موفق به یافتن قطعه نشدید می توانید رد ساعات کاری به فروشگاه مراجعه کنید. می توانید در ساعات کاری با همکاران ما در تماس باشید.همچنین از طریق چت آنلاین هم می توانید استعلا قیمت و موجودی قطعه را بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *