جلوبندی

نصب توربو شارژر جک s5

مواردی که در هنگام نصب توربو شارژر جک s5 باید رعایت کنید تا توربو آسیب نبیند بسیار مهم می باشد. زیرا برخی از کوتاه بودن طول عمر توربوی خودروی خود و یا توربوی تازه نصب شده شکایت دارند. در کل باید بدانید خودرویی که توربو شارژ دارد باید سرویس ها به صورت منظم انجام شود. مثلا خرابی توربو جک s5 زیاد اتفاق می افتد که قابل پیشگیری می باشد. البته یکی از دلایل خرابی توربو جک s5 عدم رسیدگی به خودرو می باشد.

اهمیت سرویس های خودرو

در خودورهای چینی که از توربو شارژ استفاده شده به علت قدرت کم موتور توربو ها حتما باید سرویسهای دوره ای توربو را انجام دهید. از جمله سرویس های دوره ای این توربو ها تعویض منظم روغن و تمیز کردن شلنگ های رفت و برگشتی و تعویض فیلتر ها مخصوصا فیلتر روغن می باشد. حتما به این نکته توجه کنید که تمامی این کار ها در سرویس ها باید با هم و به ترتیب انجام شود. ذراتی که در روغن می باشد باعث خرابی توربو شارژ  جک اس 5 می شود. مواردی که هنگام نصب توربو جک اس 5 و سایر خودروهای چینی باید رعایت نمایید در ادامه آمده .

نصب توربو شارژر جک s5

مواردی که هنگام نصب توربو باید رعایت نمایید.

 • برطرف کردن نقص فنی در مسیر های هوا رسانی و روغن رسانی که که احتمالا باعث خرابی توربو شارژ قبلی شده
 • پاک کردن مسیر هواکش تا توربو شارژو تعویض فیلتر هواکش
 • بازدید لوله های رفت و برگشت روغن به توربو شارژ
 • تعویض روغن
 • پر کردن کانال های روغن توربو شارژبا روغن تمیز قبل از نصب
 • شستن اینتر کولربا تینر فوری در سه مرحله
 • عدم نصب بر روی موتور های که کمپرس روغن دارندیا روغن کم می کنند.
 • اگر موتور تازه تعمیر می باشدو کانال های روغن خالی از روغن می باشد در چند مرحله و چند ثانیه موتور را استارت زده تا روغن کاملا به توربو شارژ برسد.
 • تنظیم پمپ گازوییل و سوزن ها در موتور های دیزلی
 • حتما در زمان نصب واشرهای رفت و برگشت روغن به جای چسب از گیربکس استفاده شود.
 • اظمینان از عدم وجود پلیسه باقی مانده در روغن بر اثر خرابی توربو شارژ قبلی

خرید توربو شارژ جک s5

توربو شارژ جک s5 در بازار با کیفیت های مختلفی موجود می باشد. کیفیت اصلی این قطعه با نام تجاری (بورگ وارنر ) می باشد که روی خود خودرو نیز همین مارک نصب شده اما برند های دیگری از جمله برند adp که ساخت کشور ترکیه می باشد هم با قیمت کمتر و کیفیت خوب موجود می باشد. البته هر کیفیتی هم که باشد اگر موارد بالا را رعایت نکنید حتما دچار مشکل می شوید چون توربو شارژ هیچ گونه ضمانتی بعد از فروش ندارد. برندی که در خود نمایندگی ها با قیمت بسیار بالا روی خودروهای جک می اندازد همین برند بورگ وارنر می باشد.

نقش توربو در خودرو

در گذشته مطلبی در رابطه با نقش توربو در موتور خودرو  منتشر کرده بودیم برای آشنایی بیشتر با توربوی خودرو می توانید این مطلب را مطالعه نمایید. همچنین برای خرید توربو شارژ جک s5 از طریق لینک زیر اقدام نمایید. عکسهای توربو شارژ جک اس 5 در اینستاگرام ما موجود می باشد. می توانید در کانال آپارات ما نیز عضو شوید تا از کلیپ های آموزشی بهره ببرید.

خرید توربو شارژر جک s5

 

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.