منظور از گلگیر خودرو چیست

تشخیص کیفیت گلگیر خودرو

گلگیر خودرو به دلیل اینکه قطعه ای فلزی است باید از فرم و مقاومت قابل قبولی برخوردار باشد.قطعات خودروهای چینی از کیفیت های مختلفی در بازار برخوردار هستند. این کیفیت ها مخصوصا در قسمت های قطعات بدنه ای مهم میباشد.زیرا در شکل و فرم خودرو تاثیر قابل توجهی دارد.قطعات بدنه وارداتی درجه ۲ یا ۳ که کیفیت پایین تری دارند.ممکن است که در روی کار سوار نشوند.کیفیت این قطعات هنگام نصب مشخص می شود.اما از روی برخی مشخصات ظاهری گلگیر با کیفیت قابل تشخیص است.

مشخصات ظاهری گلگیر با کیفیت

قطعات بدنه با کیفیت شاخصه هایی دارد که با توجه به این نکات به راحتی میتوانید کیفیت قطعه را تشخیص دهید . از جمله ی این نکات شکل ظاهری می باشد.مثلا در گلگیر جلو باید بدون موج و نیش روی گلگیر باشد همچنین باید آستر دار بوده که به رنگ طوسی روشن می باشد.حتما روی گلگیر را در نور بگیرید و صاف و یک دست بودن آن را در نور چک کنید.به همین دلیل در خرید قطعات بدنه دقت کنید و از قطعات وارداتی درجه یک یا شرکتی استفاده نمایید.

گلگیر خودرو

محل نصب گلگیر در خودرو

گلگیر از جمله قطعات فلزی در خودرو می باشد.این قطعه در قسمت جلوی خودرو بین سپر و درب موتور نصب می شود.البته به دیواره ی کناری خودرو,در سمت چپ و راست,کلاف می گویند.کلاف خودرو شامل ستون و رکاب و قسمت عقب دیواره که گلگیر عقب نام دارد.در هنگام تصادف اگر گلگیر عقب یا پالونی عقب صدمه ببیند,باید کامل عوض شود یا قسمت بریده شده آن از روی یک کلاف جایگزین شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *