دانستنیهای مفید خودرویی کارکیتس

راحت ترین راه تشخیص کیفیت چراغ اصلی خودروهای چینی

تشخیص کیفیت چراغ

چراغ خطر خودرو از اجزای بسیار مهم در خودرو مخصوصا در شب می باشد. در خودروی جیلی امگرند سواری توجه بیشتری به چراغ های خطر شده. تا جایی که بسیاری افراد می گویند طراحی چراغ خطر این خودرو بسیار به بنز s کلاس شبیه می باشد. با کمی دقت به این نکته پی خواهید برد. چراغ عقب جیلی امگرند سواری یک مدل بیشتر ندارد. اما چراغ جلو جیلی امگرند سواری دارای دو مدل کریستالی و داخل مشکی می باشد. در این مطلب قصد داریم تا شما را با نحوه ی تشخیص کیفیت چراغ جیلی امگرند آشنا کنیم.البته این مطلب مختص خودروی جیلی نمی باشد.برای تمام خودروهای چینی صدق می کند.به نح.ی که شما در هنگام خرید هر چراغی باید به این نکات دقت کتید.

تشخیص کیفیت چراغ جیلی امگرند

چگونه کیفیت چراغ را تشخیص دهیم؟

چراغ ها در ابتدا با هر کیفیتی در ظاهر مشابه هم هستند . از علائمی که می توان کیفیت را تشخیص داد پخش نور در هنگام نصب است. چراغ خطر درجه یک نور را به طور یکنواخت پخش میکند .جنس قاب رویی چراغ خطر اکثرا از جنس شیشه ای یا طلق پلاستیکی درجه یک است. اگر با یک جسم سخت (مثلا کلید ) اگر به آرامی روی آن ضربه وارد کنید از روی صدای آن میتوان کیفیتش را تشخیص داد. همچنین جنس قاب مشکی پشت چراغ هم پلاستیک درجه یک باید باشد که آن هم از روی رنگ مشکی قاب قابل تشخیص است. اما امروزه به دلیل مسائل مختلف لوازم یدکی جیلی در بازار کم شده. اما امیدواریم مشکل واردات به زودی حل شود و دوباره لوازم یدکی جیلی انواع مدلهای جیلی در بازار زیاد شود.

تشخیص کیفیت چراغ جیلی امگرند.

قیمت لوازم یدکی جیلی

در بین مدلهای جیلی که در بازار ایران موجود است قیمت لوازم یدکی جیلی امگرند سواری به خصوص مدل یورو 4 بسیار پایین و فراوان است. در عوض قیمت لوازم یدکی جیلی امگرند شاسی بلند در بازار بسیار بالا می باشد. دلیل این امر بالا بودن قیمت قطعات آن در خود کشور چین می باشد. در ادامه تعدادی از لوازم یدکی موجود برای خودروی جیلی سواری که در سایت و فروشگاه موجود می باشد را برای شما قرار میدهیم.

خرید لوازم یدکی از ما

شما می توانید با انتخاب خودروی خود در سایت تمامی قطعات مربوطه را جستجو کنید. اگر نتوانستید قطعه ی مورد نظر را پیدا کنید می توانید با فروشگاه تماس بگیرید تا همکاران ما موجودی قطعه را چک کنند. همچنین می توانید به صورت حضوری از فروشگاه ما خرید کنید. از شما دعوت می کنیم تا فروشگاه ما را در فضای مجازی دنبال کنید و از آخرین اخبار و مطالب فنی مطلع شوید. برای مشاهده ی تمامی کلیپ های آموزشی و فنی خودرو می توانید در کانال آپارات ما به نام کارکیتس عضو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *