دانستنیهای مفید خودرویی کارکیتس

چند نکته که در هنگام انتخاب فیلتر روغن با کیفیت خودرو باید بدانید

انتخاب فیلتر روغن با کیفیت خودرو

از آنجایی که روغن در خودرو مسقیم با موتور در ارتباط است.باید همیشه به دور از ذرات ریز و ناخالصی باشد باید به این امر توجه داشت که در هر ۵۰۰۰ کیلومتر روغن و فیلتر روغن تعویض شود.از سایر هزینه های ناشی از استهلاک خودرو و موتور آن جلوگیری شود.فیلتر روغن نیز در هر سرویس ۵۰۰۰ کیلومتری تعویض شود.اما نکته اصلی انتخاب روغن موتور و انتخاب فیلتر روغن با کیفیت خودرو می باشد. در ادامه توضیحاتی ارائه می دهیم. همچنین برای خرید فیلتر روغن می توانید در قسمت فروشگاه کارکیتس سفارش خود را ثبت کنید.

انتخاب فیلتر روغن با کیفیت خودرو

تشخیص فیلتر روغن با کیفیت

به احتمال زیاد با نقش فیلتر روغن در خودرو آشنا هستید.در این سایت مطالب زیادی در رابطه با بهترین زمان تعویض فیلتر خودرو منتشر شده. اما در این قسمت می خواهیم به نحوه ی تشخیص فیلتر روغن با کیفیت بپردازیم. آنچه باعث کیفیت فیلتر روغن می شود, الیافی است که داخل فیلتر روغن برای جذب ذرات آلودگی در روغن به کار رفته. البته چون این الیاف قابل رویت نیست یباید از برندهای معتبر تهیه کنید. به رزوه های انتهای فیلتر که خوب در جای خود قرار بگیرد توجه کنید.

نوع مناسب فیلتر روغن برای ماشین شما

اگر به طور مرتب تعویض روغن انجام می دهید، آیا مارک فیلتر روغن اهمیت دارد؟ پاسخ این است… شاید. فیلترهای ارزان قیمت ممکن است به سرعت مسدود یا محدود شوند و وقتی به فاصله زمانی تعویض روغن خود نزدیک شوید، روغن به خوبی جریان نخواهد داشت. یافتن فیلتر روغن مناسب برای خودروی شما به بهترین وجه با «فیلتر کردن» نتایج جستجو با سال، مدل، مدل و اندازه موتور قابل اجرا است. مارک های فیلتر روغن برای جلوگیری از بسته بندی در جعبه های سفید ساده و کاغذ یا مواد سلولزی ارزان قیمت در داخل بسته بندی می شوند. هرچه چین‌ها بیشتر و عمیق‌تر باشند، معمولاً عملکرد بهتری دارند.

اهمیت سرویس دوره ای خودرو

مدت‌هاست که ثابت شده است که تعمیر و نگهداری معمولی بهترین راه برای جلوگیری از مشکلات مکانیکی خودرو شماست و تعویض روغن رایج‌ترین سرویس مایعی است که باید انجام دهید. هنگام تعویض روغن موتور، فیلتر روغن نیز باید تعویض شود. اگر اینطور نیست، شما در خطر گرسنگی دادن به موتور روغن و آسیب ماندگاری هستید که می تواند گران تر از آن چیزی باشد که فکرش را می کنید.

یک فیلتر روغن در برخی شرایط ممکن است کمتر از ۱۰۰ تومن قیمت داشته باشد، اما برای برخی از کاربردهای تخصصی به بیش از ۲۰ میلیون می رسد. و همانطور که ضرب المثل قدیمی می گوید، آنچه را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید. در این مطلب، عملکرد فیلتر روغن و بهترین گزینه‌های فیلتر روغن موجود را بررسی می‌کنیم.

یک فیلتر روغن چقدر مهم است؟

فیلتر روغن موتور از لایه های کاغذی یا پارچه ای تشکیل شده است که روغن هنگام بازگشت از وظایف روانکاری و خنک کنندگی خود در داخل موتور از آن عبور می کند. این روغن همچنین برای تمیز نگه داشتن اجزای داخلی استفاده می شود و هرگونه ذرات سست یا آلودگی در روغن معلق می شود. با عبور از فیلتر روغن، ذرات توسط لایه های چین دار جذب می شوند و از آنجایی که روغن تنها از یک طرف از فیلتر عبور می کند، در آنجا محبوس می شوند. فیلترهای روغن خودرو تا زمانی که تعویض نشوند، تمام ذرات معلق را جمع آوری می کنند. در هنگام تعویض روغن، فیلتر خارج شده و دور ریخته می شود و فیلتر جدیدی به جای آن نصب می شود. تمام مواد جمع آوری شده دور ریخته می شود تا هرگز فرصتی برای آسیب رساندن به موتور نداشته باشد

فیلترهای روغن چقدر عمر می کنند؟

ممکن است تغییر فیلتر روغن در هر تعویض روغن مسخره به نظر برسد، حتی اگر فواصل زمانی به طور متوسط بین ۳ تا ۵ هزارکیلومتر افزایش یافته باشد. اما آسیبی که می‌تواند ناشی از روغن کاری نادرست قطعات موتور باشد، اغلب میلیون ها تومن هزینه قطعات و نیروی کار دارد. مشکل فیلترهای روغن این است که داخل آن را نمی بینید. هیچ راهی برای اطلاع دقیق از میزان آشغال جمع آوری شده در حین استفاده وجود ندارد. تغییر آن یک اقدام تعمیر و نگهداری پیشگیرانه است و به خطر انداختن آسیب به یک قطعه ارزان قیمت ارزش آن را ندارد. این یکی از ارزان ترین بیمه هایی است که می توانید برای وسیله نقلیه خود خریداری کنید.

فیلتر روغن مناسب

فیلتر روغن با کیفیت در بازار با برندهای مختلف موجود می باشد. کیفیت فیلتر ها اکثرا به سه دسته اصلی وارداتی و ایرانی تقسیم می شود. البته فیلتر شرکتی در بازار موجود نیست. اکثر فیلتر ها ایرانی می باشد. ما در این فروشگاه تمام فاکتورها برای ارائه فیلتر با کیفیت را در نظر می گیریم و بهترین کیفیت را به مشتریان ارائه می دهیم. در ادامه لیست قطعات موتوری خودروهای موجود رد فروشگاه را برای شما قرار دادیم. می توانید از طریق لینک موجود و قیمت فیلتر های مورد نیاز خودروی خود را چک کنید. در صورت تمایل می توانید به صورت حضوری یا تلفنی یا از طریق سایت سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید فیلتر روغن خودروهای چینی

ما در این فروشگاه فیلترجات خودروهای چینی را با بالا ترین کیفیت به مشتریان عرضه می کنیم. در ادامه لینک خرید قطعات موتوری خودروهای چینی را قرار می دهیم. می توانید موجودی و قیمت را استعلام بگیرید. می توانید به راحتی در فروشگاه مدل خودروی خود را انتخاب کنید و در قسمت لوازم موتوری فیلتر روغن خودرو را پیدا کنید. همچنین در قسمت جستسجوی سایت می توانید قطعه مورد نظر را پیدا کنید.

علاوه برای می توانید سایر قطعات مورد نیازخود را در سایت ثبت کنید. امکان سفارش تلفنی یا حضوری هم برای شما فراهم است. همچنین می توانید در پایین همین مطلب نظرات خود را درباره خدمات ما بیان کنید. می توانید در ساعات کاری با فروشگاه تماس بگیرید. همچنین در قسمت چت آنلاین سایت می توانید سوالات خود را در هر ساعتی بپرسید.

1 دیدگاه در “چند نکته که در هنگام انتخاب فیلتر روغن با کیفیت خودرو باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *