رفع کوبش خودروهای جک

در این مطلب قصد داریم تا تجربه ی موفق خود را در رابطه با رفع کوبش خودروهای چینی برای شما بیان کنیم. با ورود خودروهای چینی به بازار ایران انتقادهای زیادی به این خودروه وارد شد. البته پس از گذشت زمان و با ورود مدل های بروز خودروهای چینی این خودروها طرفداران زیادی پیدا کرد. اما همچنان یک مشکل برای این خودروها وجود داشت. مشکل کوبش خودروهای چینی که همچنان وجود دارد. ما با مطالعه روی این مشکل دلیل آن را ریشه یابی کردیم و راه حل دائمی برای آن ارائه می کنیم. با این روش می توانید شاهد رفع کوبش خودروهای جک لیفان ام وی ام و جیلی باشید. در ادامه به توضیح کتمل این محصول می پردازیم. توجه داشته باشید که با این محصول رفع کوبش جک j5 , s5 , j3 , j4 , s3 را شاهد باشید.

دلیل کوبش در خودروهای چینی

خودروهای چینی برای مسیر های هموار داخل کشور چین طراحی شده و با توجه به استانداردهای جاده ای تولید شده. اما با توجه به تنوع راه ها در ایران جلوبندی این خودروها برای ایران کمی ضعیف می باشد. برای کاهش هزینه تولید از کمک های روغنی در این خودروها استفاده می شود. این کمک ها بسیار ضعیف می باشد. مکانیزم این کمک ها بسیار قدیمی بوده و دیگر در هیچ خودرویی استفاده نمی شود. به دلیل ضعیف بودن کمک ها فشار زیادی روی جلوبندی خودرو وارد می شود. برای همین احساس می کنید خودروی شما سواری خوبی ندارد.

کمکهای اصلاح شده تقویتی

ما با مطالعه روی این مشکل توانستم راه حل اساسی برای آن ارائه دهیم. راه حل این مشکل تعویض کمک های این خودروها با کمک های تقویتی و اصلاح شده می باشد. ما در ابتدا این قطعه را برای ام وی ام 315 ارائه کردیم و با استقبال خیلی خوبی مواجه شدیم. سپس برای خودروهای لیفان و امروز برای خودروهای جک نیز این محصول را ارائه می دهیم. این کمک ها فابریکی خودرو می باشد اما فرق اساسی آن مکانیزم داخلی کمک می باشد که به کلی فرق کرده. این مکانیزم روی کمک های روز دنیا پیاده شده و بسیار به روز می باشد.

رفع کوبش خودروهای جک

ضمانت رفع کوبش

ما روی این محصول دو ضمانت قرار دادیم تا مشتریان با خیال راحت از این محصول استفاده نمایند. ضمانت اول رفع کوبش می باشد. قبل از نصب این کمک حتما باید جلوبندی خودروی شما مورد بازدید قرار بگیرد و چه بهتر که عوض شود. زیرا کمک های قبلی فشار زیادی روی جلوبندی وارد کرده. در صورت سالم بودن جلوبندی به محض تعویض کمک ها متوجه رفع کوبش می شوید. ضمانت دوم سه ماه گارانتی محصول می باشد. در صورت روغن زدن کمک در طی سه ماه اگر مشکل از کمک باشد و ضربه ای به آن وارد نشده باشد کمک های نو به شما می دهیم. البته تا کنون مرجوعی برای این کمک نداشته ایم.

این کمک ها برای چه خودروهایی موجود است ؟

همانطور که گفتیم این کمک ها برای برخی از خودروهای چینی موجود می باشد .این خودروها عبارتند از :

خودروهای ام وی ام و چری

خودروهای لیفان

خودروهای جک

خودروهای جیلی

خودروهای برلیانس

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.