قیمت خرید لوازم جک s3

خودروی جک s3 از جمله محصولات جک موتورز چین می باشد. این خودرو توسط کرمان موتور وارد بازار ایران شد. بعد موفقیت کرمان موتور در فروش محصولات جک موتورز مانند جک s5 و جک j5 این شرکت دو خودروی جدید را روانه ی بازار کرد. البته یکی از این دو خودرو به نام جک j4 در فروش شکست خورد. اما جک s3 با استقبال رو برو شد. البته ما در این مطلب به توضیحاتی در رابطه با کیفیت خودروی جک s3 و قیمت خرید لوازم یدکی جک s3 و نکات مثبت و منفی جک s3 می پردازیم. در انتها شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا این خودرو ارزش خرید دارد یا نه.

قیمت خرید لوازم جک s3

نکات مثبت جک s3

خودروی جک s3 یک خودروی suv می باشد. این خودرو برای خانواده های کم جمعیت بسیار مناسب است. مصرف پایین سوخت این خودرو از نکات مثبت جک s3 می باشد. باید توجه داشت با توجه به ممنوعیت وارداتی خودروهای وارداتی این خودرو که به صورت صفر کیلومتر به مشتری عرضه می شود یک امتیاز است. این خودرو آپشن های خوبی دارد. از لحاظ ایمنی هم استانداردهای ncap را پاس می کند. از لحاظ قیمت هم میتواند مناسب بودجه ی خانواده ها باشد. قیمت خرید لوازم یدکی جک s3 با کیفیت های مختلف در بازار موجود می باشد.

نکات منفی جک s3

خودروی جک s3 علاوه بر تمام نکات مثبت نکات منفی نیز دارد. البته برای خرید این خودرو باید به یک جمع بندی کامل برسید. از جمله نکات منفی این خودرو طراحی ظاهری نا خوشایند این خودرو می باشد.با وجود suv بودن این خودرو اصلا ظاهر آن این موضوع را نشان نمی دهد. با وجود suv بودن این خودرو از رینگ های کوچکی استفاده شده. گیربکس استفاده شده روی این خودرو cvt دو کلاچه می باشد. اما قدرت زیادی ندارد و نباید زیاد به آن فشار آورد.

قیمت خرید لوازم جک s3

لوازم یدکی جک s3

لوازم یدکی جک s3 در بازار با سه کیفیت موجود می باشد. برخی قطعات جلوبندی این خودرو در ایران تولید می شود. البته کیفیت وارداتی و شرکتی نیز در بازار موجود می باشد. ولی در کل می توان گفت در بازار قطعات این خودرو تامین شده. ما در فروشگاه کارکیتس قطعات جک s3 با کیفیت های مختلف ارائه می دهیم. البته بسته به نظر مشتری کیفیت این قطعات متفاوت است. در ادامه دسته بندی قطعات این خودرو در سایت قرار داده شده.

مطالب مرتبط

1 پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.